Souhlasím Nesouhlasím

Upozornění před vstupem na stránky:

Vstup na stránky, které mohou obsahovat erotický či explicitně sexuálně zaměřený materiál, není pro každého. Seznamte se podmínkami vstupu a následně tyto podmínky přijměte nebo je odmítněte a odejděte z těchto stránek.

Stisknutím tlačítka „Souhlasím“ potvrzuji:

  1. Je mi osmnáct (18) let nebo více a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.
  3. Zabráním přístupu na obsah stránek komukoliv nezpůsobilému nebo nezletilému.
  4. Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou vlastní potřebu. Prohlašuji, že explicitně sexuálně zaměřený materiál mě nepohoršuje, neuráží a nejsem jím nijak ohrožen.
  5. Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodl vstoupit, jsou chráněny autorským právem. Jakékoliv šíření obsahu nebo jeho částí, nebo využití pro jinou, než soukromou potřebu, bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.
  6. Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případně i trestněprávního stíhání. Porušení práv vlastníků bude ohlášeno a bude mj. vymáhána náhrada škody.
Exky z Jakubáku se sešly na jednom místě
Sdružení samostatných nezávislých dívek

„Zveme tě do čistého a voňavého prostředí, kde diskrétnost a tvoje pohodlí je pro nás prioritou.”

Apartmán

Čistota

Jsme v soukromém bytě v centru Brna, kde zaručujeme diskrétnost, čistotu a dostatek sexuálních zážitků. Stačí si vybrat slečnu a zavolat na její telefon. Pokud je slečna nedostupná nebo telefon nebere, nepracuje nebo je zaneprázdněná. Každá z nás má své ceny a svou pracovní dobu.

Bezpečnost

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Dívky jsou pod stálým dozorem svých gynekologů. Rozumní klienti trpělivě berou na vědomí, že každá dívka je pravidelně na čas nedostupná, obvykle na týden v měsíci. Pravidelně se vracející klienti však mezitím mohou ocenit pohostinnost náruče jiné dostupné a ke styku svolné kolegyně.

Drogy u nás netolerujeme v jakékoliv jejich formě a dbáme, aby nevstoupily na práh našeho  bytu. Jediné omamné látky, na kterých občas některá z nás ujíždí jsou čaj, káva nebo nikotin ve státem povolených formách, výjimečně Airwick.

Pohodlí a diskrétnost

Náš byt je  vybaven čtyřmi samostatnými pokoji a samostatnou velkou koupelnou. Zázemí pro dívky je oddělené, takže není šance ani potkat kolegu z práce, ale ani zahlédnout jinou slečnu. Promiňte, ale diskrétnost především.

Jak to u nás chodí, aneb pro nováčky z pohledu dívky

Zavoláš mi a dohodneš si se mnou plán svých vytoužených okamžiků. Dohodneme se na ceně, přičemž některé služby jsou za příplatek, zeptej se. Poté ode mě dostaneš instrukce, kdy a kam se máš dostavit. Adresa schůzek milenců je pochopitelné neveřejná, nejsme žádný vykřičený dům, kde si všichni trhani z ulice podávají dveře a stojí fronty u postelí. Klienty si sama vybírám, mám svá práva a uplatňuji je. Nikdo mě tady do ničeho nenutí a jsem za to ráda.

Problémy s dopravou? V práci? Doma? Žádný problém, storno poplatky nevedeme. Ale ocením galantnost gentlemana, když se mi ozve zpět s omluvou, že schůzku ruší. Žádný problém, stává se. Nikdy se neptám. Pouze poskytuji. Třeba tak získám dodatečný čas zajít si na kosmetiku. Ale omluvit se při zrušení je pro mě důležité, abych věděla, že to se mnou myslíš vážně.

Připraven na akci? Stojíš před vchodem? Zavolej, že jsi tu a já ti dálkově otevřu vstupní dveře našeho vchodu do domu. Řeknu Ti poslední pokyny – kde je můj byt. Nemůžeš se dovolat, i když jsi přišel přesně? Počkej chvilku, právě se pro tebe připravuji v koupelně. Jsem přece žena… chci se ti líbit.

Pak si na tebe počkám a otevřu ti dveře do ráje. Zavedu tě do prostorného pokoje se  závěsy, kde si v intimní atmosféře dohodneš přesně co chceš a za kolik. Zatím nesahat, prosím. Zaplatíš, možná i příplatky. Každá to máme jinak. Ano platba je předem, nikam neuteču, za chvilku se ti odevzdám. Pokud se dohodneme, dostaneš ode mě voňavou osušku, žádný ojetý pidi ručníček, odložíš si a odvedu si tě do koupelny. Miluji voňavého muže nachystaného k akci, to je tak vzrušující… Po očistě si tě odvedu zpět do pokoje, kde… Ale to už záleží na tobě…